Bilgimizi, deneyimimizi bazen de hatalarımızdan öğrendiklerimizi birbirimizle paylaşmak için anlar yaratır, bu değerli bilgileri tüm çalışma arkadaşlarımızla paylaşırız. Çalışırken eğlenmeyi pas geçmez bize özel zamanlar ve kutlamalarla işe eğlence katarız.

Vay be! Günleri:

Uzaktan çalışma modelindeki arkadaşlarımızla “Vay be! Günleri” sayesinde ayda bir gün ofisimiz Sahiplex’te ile bir araya geliyoruz. Ekip ruhumuzu güçlendiriyor, sosyalleşiyor ve çalışmalarımıza o gün boyunca yüz yüze devam ederek özlem gideriyoruz. 4 haftada 1 gün bir araya geleceğimiz toplantılar ve aktiviteler organize ediyoruz. İsteyen sahibinden.com’lular diledikleri vakit ofise giderek birlikte çalışabilme imkânı bulabiliyorlar.

 

sahiclub:

sahibinden.com'lular tarafından kurulan sosyal aktivite ekibimiz sahiclub ile işe eğlence katma konusunda başarılı olduğumuz doğrudur. sahibinden.com’lular eğlencenin en sahi’sini yapmak için sahiclub’ta bir araya gelirler.

 

 

Sanal Vagon:

sahibinden.com'lular istedikleri zaman Sanal Vagon adını verdiğimiz dijital ortamda bir araya gelerek sosyalleşiyorlar. Ayrıca her Cuma “bi’mola” adını verdiğimiz online etkinliklerde Sanal Vagon'da bir araya geliyor; kimi zaman canlı yayın konseri ya da kahkaha yogası kimi zaman diyetisyenimzden sağlıklı yemek tariflerinin verildiği bir seans veya eğitmen dansçılar eşliğinde dans atölyeleri gibi birbirinden farklı etkinliklerle keyifli vakit geçiriyorlar.

 

D2D:

sahibinden.com'lu yazılım geliştiricilerin oluşturduğu, belirli dönemlerde bir araya gelerek teknolojideki trendler özelinde bilgi paylaşımında bulundukları etkinlikler serisidir. Açılımı, "developer to developer"dır.

 

 

 

 

S-DS:

Veri Bilimi, makine öğrenmesi ve yapay zeka konularında uzman sahibinden.com'luların sektörde bu alanı sahiplenerek işin uzmanları ile belirli dönemlerde bir araya gelerek paylaşımda bulundukları etkinlikler serisidir. Açılımı ise "sahibinden.com Data Science"'tır.

 

 

Sahifest:

Her yıl yaza girerken ya da yeni yılı karşılarken bize özel mekanlarda tamamen bizim için hazırlanmış konsept partilerimizdir. Ünlü sanatçıları veya grupları sahnede canlı canlı dinlerken lezzetli yemeklerle ve keyifli sohbetlerle enerji depolarız.

 

 

 

Yelken Takımı:

Takım ruhunun gücünü denizde dalgalarla hissetmek isteyen, yeni hobiler edinirken kendini de keşfetmek isteyen çalışma arkadaşlarımız Yelken Takımıza katılarak eğitimlerini tamamlayarak bizi yıl içinde yapılan yarışlarda temsil ediyorlar. Şimdiye kadar pek çok başarıya imza atan takımımıza katılarak unutulmak bir deneyim yaşayabilirsiniz.

 

 

Basketbol Takımı:

Farklı kurumsal turnuvalarda yer alarak bizleri temsil eden Basketbol Takımımız heyecanı ve adrenalini seven çalışma arkadaşlarımızı bekliyor.

 

 

Sahiband:

En güzel anlarımızın vazgeçilmezlerinden olan sahiband pop-rock müzik türlerinde bize unutulmaz canlı ve online konserler veren müzik grubumuzdur

İletişim formu

Demo Talep formu

Konu