Her bir çalışma arkadaşımızı önemsiyor, iş – yaşam dengesini dengeli bir şekilde yönetebilmesi için olanaklar sunuyor ve hem sahibinden.com’luları hem de ailelerini kapsayacak şekilde sürekli güncellenen avantajlarla esenlik kültürümüzü güçlendiriyoruz.

Sen Nerede Biz Orada!:
Hibrit çalışma düzenimizde sahibinden.com'lulara özel hayata geçirdiğimiz iyi yaşam uygulamamız… Çalışan deneyimini psikolojik, fiziksel ve toplumsal boyutlarıyla güncel ihtiyaçlar doğrultusunda ele alarak yeniden tasarladığımız globalde ödüllü projemiz ile fark yaratmaya devam ediyoruz.

Hayat Sana Güzel:
«Hayat Sana Güzel» kaliteli yaşam paketi ile hayat sahibinden.com'luya ve sahibinden.com'lunun ailesine güzel! sahibinden.com'lular, uzmanlık alanlarına göre belirlediğimiz çözüm ortaklarımızdan psikolojik danışmanlıktan diyetisyene, aile danışmanlığından stres yönetimine kadar pek çok farklı konuda ücretsiz destek alabiliyorlar.

S-Avantajlar:
"Yeme-içme, sağlık, eğlence, spor, yaşam, güzellik-bakım, araç-seyahat, eğitim ve anne-bebek"ten oluşan toplam 9 kategoride sahibinden.com'luya ve ailesine pek çok anlaşmalı kurumdan avantaj sağlayan S- Avantaj kart, hem sahibinden.com'lulara hem de ailelerine indirimli alışverişin ayrıcalığını yaşatıyor.

Esnek Yan Haklar:
Esnek Yan Haklar Uygulaması, sahibinden.com'luların ek yan hak paketlerini, ihtiyaçları doğrultusunda kişiselleştirmesine olanak sağlıyor.

Hibrit Çalışma:
sahibinden.com’lular için tamamen uzaktan ve hibrit olmak üzere iki farklı çalışma modeli seçeneği tanımlı. Bu çalışma modelini benzer uygulamalardan farklı kılan şey, departmandan bağımsız olarak tüm çalışanların bu modellerden istediğini tercih edebiliyor olması. Tamamen uzaktan çalışma modelinde çalışanlar tüm çalışmalarını uzaktan yürütebiliyor ayrıca işlerini etkin şekilde sürdürebilecekleri sürece, iş gereksinimleri izin veriyorsa farklı şehirlerden de çalışmalarına devam edebiliyorlar. İhtiyaç duymaları halinde ise; dijital çalışan deneyimi sistemi üzerinden rezervasyon yaparak Türkiye’nin dört bir yanında konumlanan ofislerimizden yararlanabiliyorlar. Hibrit modelde ise sahibinden.com’lular haftalık çalışma gününün, kendi belirleyeceği 3 gününü ofiste geçirirken, diğer 2 gününde uzaktan çalışabiliyor. Ek bir uygulama olarak yaz aylarını kapsayan 3 aylık Haziran-Ağustos döneminde tamamen uzaktan modeline geçiş yapabiliyorlar.

İletişim formu

Demo Talep formu

Konu